Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Morašický klíček na Festiválku

Morašický klíček na FestiválkuDatum konání:
12.5.2018

Milí rodiče, přátelé,

dovolujeme si pozvat vás na výjimečnou akci našich zpěváčků. Soubor Klíček a Klíčenky, jehož je Morašický klíček součástí, slaví 35 let nepřetržité činnosti na 6. ročníku Festiválku na klíček v sobotu 12. května 2018 od 10 hodin v areálu Sokola Slatiňany. Naše děti vystoupí ve velkém bloku s ostatními malými i velkými cca v 15,30. Trička budou mít školková a školní.

Určitě to pro vás a vaše děti bude příjemně strávený den, plný hudby, zpěvu, tance, legrace, dětských atrakcí, her a soutěží, atraktivních prodejních stánků, zajímavého doprovodného programu, bohatého občerstvení a hlavně velké radosti.

Věřím, že si vážíte poctivé práce vašich dětí, pro které je Festiválek vyvrcholením několikaměsíčního snažení, a přizpůsobíte rodinný program tak, abychom se mohli sejít a potěšit vás.

Těším se na vás, Iva