Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školní voda - VLTAVA 2021

Školní voda - VLTAVA 2021Datum konání:
25.6.2021
Datum ukončení:
28.6.2021

Ahoj vodáci,
rok se s rokem sešel a my opět vyplouváme na Vltavu. Popoplujem kousek níže po proudu a budeme ubytováni v kempu Branná. https://www.kanak.cz/
Vzhledem k časové náročnosti dopravy na místo utáboření – kemp Branná (tedy v pátek 25.6. - kdo může, kdo ne je možné přijet 26.6. - sobota cca do 10h). Zvolili jsme splouvání Vltavy z kempu Branná do Krumlova (trasa asi 13 km) a
autobusem zpět. V neděli budeme pokračovat z Krumlova do Zlaté koruny (trasa asi 17km). Pondělí bude jako stvořené pro balení na zpáteční cestu a výlet. Program se samozřejmě může změnit dle aktuálního počasí.
Prosím o rezervaci lodí co nejdříve !!! Každá rodina či účastník si zarezervuje loď dle počtu osob sám s uvedením hesla pro
půjčovnu lodí ŠKOLA MORAŠICE.
https://www.kanak.cz/pujcovna-lodi-vltava/rezervace/?rid=sxw27fhxmyj3hmb6ugxn&start=order
počet dní: 26.6.-27.6., autobus neuvádějte
Pro nekempovače jsou chatky bohužel obsazené. Dle info od pána z kempu, je ale možné, že se někdo odhlásí a tím vznikne volná chatička. Místo v kempu a parkoviště na auta nelze rezervovat. Ten kdo přijede první obsadí co největší kempovací místo i pro ostatní. Kemp má veškeré vybavení i s restaurací. Kdo byl minulý rok, ví :)
Svoji účast s počtem osob potvrďte osobně, telefonicky, SMS nebo e-mailem mě: Eva Culková tel: 724 911 033, drahoun@gmail.com, abych věděla přibližný počet osob. Prosím i o tel. číslo na vás a budete přidání na vodácký whatsapp, kde jsou nejnovější aktuality.
Moc se těšíme, vodě ahóóóój :)
Evča, Alča a Věra :)