Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Úplné uzavření MŠ i ZŠ (vládní opatření)

Úplné uzavření MŠ i ZŠ (vládní opatření)Datum konání:
1.3.2021
Datum ukončení:
3.4.2021

Vážení rodiče,

vláda ČR rozhodla o úplném uzavření základních i mateřských škol (krizové opatření č. 200). V základní škole se vrátíme k online výuce ve všech ročnících. Vzhledem k odlišné organizaci výuky, která byla nastavena doposud, jsme nuceni upravit rozvrhy i ve stávající online výuce 4. a 5. ročníku. Rozvrhy online výuky pro všechny ročníky jsou zveřejněny na stránkách školy (Základní škola > Týdenní plány, (on-line výuka) > Učitelka v obýváku - rozvrhya v týdenních plánech. Žáci 1. - 3. ročníku obdrží k výuce a rozdělení do skupinek informace od své paní učitelky do školního e-mailu. Stejným způsobem budou chodit i pozvánky na vyučování.

Informace k ošetřovnému najdete pod odkazem Úvod - Dokumenty - Žádost o ošetřovné při uzavření školy.

Nabízíme žákům zapůjčení notebooků, webkamer a sluchátek. Techniku je možné zapůjčit v pondělí 1. 3. od 7:30 do 16 hodin ve škole, případně po domluvě kdykoliv jindy. Kdo má problém s přihlášením do školního e-mailu, zavolejte nebo napište.

Děkujeme za spolupráci a VYDRŽME!