Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vyklízení školní půdy

Vyklízení školní půdyDatum konání:
27.9.2014

Vážení rodiče,

v sobotu 27. září budeme vyklízet půdu naší školy (vynášet staré lavice, tabule, skříně, pomůcky a spoustu dalších věcí, které se na půdě postupem mnoha let nakupily).

Půdu vyklízíme, protože příští měsíc se půda bude zateplovat. Veškeré věci z půdy se budou třídit na již nepotřebné, a ty, které chceme zachovat. Něco se bude odvážet na Holičky, něco zůstane na valníku k uskladnění a po provedené zateplení se vrátí zpět na půdu.

Vzhledem k tomu, že vynášení věcí z půdy bude fyzicky dosti náročné, požádali jsme rodiče na rodičovské schůzce o pomoc. Děkujeme všem, kteří se nám již nahlásili, a prosíme ostatní, pokud budete mít čas a chuť nám pomoci, uvítáme to. Není třeba chodit na celý den. Brigádníky jsme rozdělili do skupin po dvou hodinách, a to: 9-11, 12-14, 14-16 a 16-18 hod.

Zapsat se můžete v MŠ nebo ZŠ.

S sebou nezapomeňte vzít pracovní oděv a pokud máte, určitě najde využití přenosné osvětlení a stěhovací náčiní.

DĚKUJEME!