Úvod > Aktuality > Zkouška taktického cvičení s hasiči

Zkouška taktického cvičení s hasiči

6.12.2017

Vážení rodiče,

dnes, ve středu 6. 12. 2017 od 9 hodin proběhne v naší škole taktické námětové cvičení - bude nám hořet ve škole.

Cvičení se zúčastní jednotky HZS Chrudim, HZS Pardubice, SDH Heřmanův Městec a SDH Morašice.

Všechny děti, žáci i zaměstnanci školy budou evakuováni na shromaždiště před školou, budou teple oblečeni a zajištěn bude i autobus pro případ nepříznivého počasí. V  případě potřeby využijeme i sál místního hostince.

Některé z dětí budou součástí cvičení, o všem byly předem informovány a vše jim bylo vysvětleno. Budou pod stálým dohledem pedagoga ze ZŠ nebo MŠ, který je též přímým účastníkem cvičení.

Cvičení je dopodrobna naplánováno několik měsíců, nemusíte mít o své děti obavy, bezpečnost všech je zajištěna.

Po ukončení cvičení nás čeká ukázka hasičské techniky.