Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Změny v provozu školy od 3. 5. 2021

Změny v provozu školy od 3. 5. 2021Datum konání:
3.5.2021

Vážení rodiče,

od pondělí 3. května se otevírá mateřská škola bez omezení pro všechny děti. Děti v MŠ se již testovat nebudou. Provoz mateřské školy bude probíhat běžným způsobem, otevřeno bude od 6 do 16 hodin. Roušky děti nenosí.

V základní škole dochází ke změně u testování. Nově se budeme testovat pouze každé pondělí. K úpravě ve vyučování dochází u žáků 2. ročníku - tato třída bude v úterý a ve čtvrtek odcházet s paní učitelkou na hasičárnu (dosud jsme využívali uvolněnou třídu MŠ). Drobné změny nastanou i u jídelny - čas výdeje obědů se prodlouží. 

Všechna ostatní protiepidemická opatření zůstávají v platnosti.

Těšíme se, že už nás zase bude plná škola!